Pozalekcyjne zajęcia rozwijające uzdolnienia uwzględniające zainteresowania

 i potrzeby uczniów w roku szk. 2017/2018

     

prowadząca/cy

zajęcia

rodzaj zajęć

dzień

godzina lekcyjna

sala

rodzaj zajęć

dzień

godzina lekcyjna

sala

Błachuta Aneta

zajęcia rozwijające uzdolnienia – 1h/miesiącu

ustalane w każdym miesiącu

------------------------------------

-----

------

----

Drzymała Agata

zajęcia rozwijające uzdolnienia (kl.3c) – 2h/tydz.

wt.

6l

36

zajęcia rozwijające uzdolnienia (kl.3c) – 2h/tydz.

pt

1l

36

Górczyńska Jolanta

Kółko plastyczne – 1h/tydz.

śr.

8l

15

------------------------------------

-----

------

----

Janisz Agnieszka

Kółko rozwijające (kl. 3B) umiejętności 2h/tydz.

pn.

7l

32

Kółko rozwijające (kl. 3B) umiejętności 2h/tydz.

śr

6l

32

Jarząbek Agata

Zajęcia o charakterze gimnastyki korekcyjnej – 1h/tydz.

wt.

7l

sala

Zajęcia sportowe – 1h/tydz.

pn

8l

sala

Kilianek Rafał

Kółko katechetyczne – 1h/tydz.

pt.

2l

świetlica

------------------------------------

-----

------

----

Kudela Jolanta

Koło matematyczne „Głowołamacze” dla klasy 6 1h/tydz.

wt.

7l

21

Koło zainteresowań „Matematyka bez barier” dla klasy 4 – 1h/tydz.

czw

6l

21

Lipiński Robert

Zajęcia katechetyczne – 1h/tydz.

pt.

9l

20

zabawy logiczne

pt

8l

20

Matuszny Aleksandra

Kółko teatralne – 1h/tydz.

pt.

6l

19

Kółko polonistyczne 1h/tydz.

pn.

8l

 

19

Mikołajczak Rafał

Kółko grawerskie – 2h/tydz.

pt.

7l

gabinet

------------------------------------

-----

------

----

Musioł Teresa

Klub Europejski –

1,5h co drugi tydzień

pn.

6l/7l

----

Kółko zainteresowań z języka angielskiego – 1h/tydz.

wt

1l

21

Nowak Gabriela

Kółko „Angielski bez granic” – 1h/tydz.

pt.

7l

16

Kółko zainteresowań z języka angielskiego – 1h/tydz.

pt

8l

16

Orłowska Patrycja

Kółko chemiczne – 1h/miesiąc

czw.

710

21

Kółko przyrodnicze – 1h/miesiąc

czw.

710

21

Paradowska Anna

Kółko przyrodniczo-ekologiczne – 1h/tydz.

pt.

1300-1400

świetlica

------------------------------------

-----

------

----

Piekarczyk Dawid

Kółko rozwijające umiejętności sportowe – 1,5h/tydz.

pt.

7l

sala

------------------------------------

-----

------

----

Piotrowska Aleksandra

Kółko komputerowe – z

klasą 4c - 1h/tydz.

pt.

6l

40

Kółko komputerowe – z

klasą 6a - 1h/tydz.

czw.

8l

40

Piper Janusz

Klub przyjaciół biblioteki – 2h/tydz.

śr.

7l

biblioteka

------------------------------------

-----

------

----

Ptok Izabella

Klub miłośników przyrody – 2h/tydz.

śr.

6l/7l

55

------------------------------------

-----

------

----

Ratajczak Bożena

Kółko geograficzne – 1h/miesiąc

ustalane w każdym miesiącu

 

 

 

 

Roj-Skrobol Barbara

„Klub aktywniaczka” – 2h/tydz.

pn.

8l

35

 

śr.

6l

35

Stenka Mariola

Gry i zabawy ogólnorozwojowe – 2h/tydz.

 

wt.

 

7l

 

34

zajęcia wyjściowe

Szkodny Małgorzata

Kółko historyczne – 1h/tydz.

czw.

715

44

------------------------------------

-----

------

----

Szmigiel Łukasz

Kółko uzdolnień i zainteresowań muzycznych – 1h/tydz.

wt.

7l

19

------------------------------------

-----

------

----

Skop Katarzyna

Odrabianie zadań domowych – 1h/tydz.

ustalane na bieżąco

------------------------------------

-----

------

----

Niedobecka Katarzyna

Kółko rozwijające sprawność fizyczną – 1h co drugi tydzień

ustalane na bieżąco

------------------------------------

-----

------

----

Świtała Alicja

Kółko z języka niemieckiego – 1h/miesiąc

wt.

8l

20

------------------------------------

-----

------

----

Wilk Małgorzata

Gry i zabawy ogólnorozwojowe – 2h/tydz.

 

pn.

 

1l

31

Gry i zabawy ogólnorozwojowe – 2h/tydz.

czw.

7l

31

Wodniok Katarzyna

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z klasą 1b – 1h/tydz.

pn.

6l

30

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z klasą 1b – 1h/tydz.

śr.

5l

30

Woźna Izabela

Kółko rozwijające uzdolnienia matematyczne:

- dla klasy 7a – 1h / tydz.

pn.

8l

50

------------------------------------

-----

------

----

Wrześniewska Małgorzata

Kółko literacko-teatralne – 1h/tydz.

wt.

1300-1400

świetlica

 

 

 

 

Żurek Anna

Kółko miłośników języka polskiego – 1h/tydz.

śr.

8l

50

Kółko „Świat literatury i kultury” – 1h/tydz.

pn.

1l

44