ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Rodzaj zajęć

 

 

 

 

Będkowska Katarzyna

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. angielskiego

czwartek 7 lekcja

 

 

 

 

Cofała-Stolarek Anna

 

Odrabianie zadań domowych

wtorek  5 lekcja , czwartek 8 lekcja

 

 

 

 

Dorota Magdalena

 

Klub Europejski

Co na dwa tygodnie

piątek 7 lekcja

 

 

 

 

Drzymała Agata

 

Odrabianie zadań domowych

poniedziałek, piątek  8 lekcja

 

 

 

 

Dudek Agnieszka

 

Zajęcia o charakterze  logopedycznym

 poniedziałek  i wtorek 7 lekcja

 

 

 

 

 

Janisz Agnieszka

 

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. II b   

wtorek 2 lekcja

 

 

 Zajęcia rozwijające uzdolnienia

kl. II b 

Co dwa tygodnie

czwartek 1 i 2 lekcja

 

 

 

 

Jarząbek Agata

 

SKS

wtorek 8 lekcja

 

Gimnastyka o charakterze korekcyjnym

poniedziałek 8 lekcja

 

 

 

 

Ks. Kilianek Rafał

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze przygotowujące do

 I Komunii Świętej – Co dwa tygodnie – czwartek 2 lekcja

 

 

 

 

Kudela Jolanta

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki poniedziałek 8 lekcja

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki

poniedziałek 7 lekcja

 

 

 

 

Lipiński Robert

 

 

Zajęcia liturgiczne (msze św.) piątek15.30 – 17.30

 

Zajęcia katechetyczne przygotowujące do konkursów

 wtorek 8 lekcja

 

 

 

Matuszny Aleksandra

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. I a

 wtorek 6 lekcja

 

 

Kółko teatralne

piątek 7 lekcja

 

 

 

 

Napieraj Katarzyna

 

Pomoc w odrabianiu zadań domowych

Raz w miesiącu

wtorek   7 lekcja

 

 

 

 

Noszczyk Ewelina

 

Klub Przyjaciół Biblioteki

 czwartek 6 lekcja

 

 

 

 

Nowak Gabriela

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. angielskiego piątek 6 lekcja

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

z j. angielskiego  poniedziałek 7 lekcja

 

 

 

 

 

Orłowska Patrycja

 

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 poniedziałek 8 lekcja

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Co 2 tygodnie

 środa 8 lekcja

 

 

 

 

Piotrowska Aleksandra

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. II c

 środa 6 lekcja

 

 

Kółko komputerowe

 środa 8 lekcja

 

 

Piper Janusz

 

Klub Przyjaciół Biblioteki

 czwartek 6 lekcja

 

 

 

 

Roj-Skrobol Barbara

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. II a

 środa 6 lekcja

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w tym regionalne

 czwartek 6 lekcja

 

 

 

 

Stenka Mariola

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. III b  poniedziałek 6l ekcja

 

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. III b

Co 2 tygodnie wtorek

6 i 7 lekcja

 

 

 

Szkodny Małgorzata

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze 

 wtorek  7 lekcja

 

 

 

 

Szmigiel Łukasz

 

Zespół wokalny

poniedziałek 7 lekcja

 

 

 

 

 

Szromba Dagmara

 

Gimnastyka o charakterze korekcyjnym 30 min.

 w tygodniu, 10 min.

dla każdego dziecka po zajęciach

 

 

 

 

Wilk Małgorzata

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. III a 

wtorek 1lekcja

 

Zespół taneczny „Jedynka” – czwartek 7 lekcja

 

 

 

 

Wodniok Katarzyna

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. III c  czwartek 7 lekcja

 

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

 kl. III c  piątek 6 lekcja

 

 

 

Wrześniewska Małgorzata

 

Odrabianie zadań domowych  wtorek  i czwartek 8 lekcja

 

 

 

 

 

Żurek Anna

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Klasa 5a, (I półrocze)

piątek 6 lekcja, wtorek 1lekcja

Klasa 6a (II półrocze)

piątek 6 lekcja, wtorek 1lekcja

 

 

Zajęci rozwijające uzdolnienia

Klasa 4 a i b

czwartek 7 lekcja